Diana Lodienė – socialinių mokslų daktarė, verslo procesų perprojektavimo ir optimizavimo specialistė, sukaupusi daugiau kaip 17 metų patirtį versle, 2006 m. UAB „Samsonas“ apdovanota sertifikatu už puikų vadovavimą.

Baigusi bakalauro ir magistro studijas Kauno technologijos universitete, studijavo doktorantūrą Vytauto Didžiojo universitete, stažavosi Šveicarijoje ir kitose užsienio šalyse. Įgijusi mokslų daktarės vardą, samdomos vadovės darbą įvairiose Kauno ir Vilniaus įmonėse derino su dėstytojos veikla, kad praktikoje įgytas žinias galėtų panaudoti ne tik įmonėse, bet ir operatyviai perteiktų būsimiesiems specialistams.
2003–2008 m. Dianai Lodienei vadovaujant UAB „Samsonas“ mažmeninės prekybos tinklui, pasiektas stabilus metinis 5 % pardavimo augimas.
2008–2009 m. Dianai Lodienei einant „Lex System GmbH“ (GLS partneris) operacijų ir tinklo direktorės pareigas, siuntų pristatymo kokybė, tesiekusi 30 %, šovė į iki tol įmonės veikloje neregėtas aukštumas ir pasiekė 93 %.
2009–2012 m. Dianai Lodienei dirbant UAB „Selita ir Ko“ distribucijos direktore, pasiektas stabilus metinis 3 % pelno augimas.
2013–2014 m. Diana Lodienė, dirbdama UAB „Palink“ procesų skyriaus vadove, sėkmingai įgyvendino tarptautinį verslo sistemos diegimo projektą ir suprojektavo 36 procesų žemėlapius.

Diana šiuo metu sėkmingai konsultuoja įmones verslo procesų optimizavimo klausimais. Procesų optimizavimas tinkamas ir pritaikomas visoms verslo sritims. Dėl veiklos rezultatų gerinimo kreipiasi įmonių vadovai iš įvairių verslo sričių: statybos, reklamos, gamybos, didmeninės prekybos, paslaugų, geodezinių darbų ir kt. Pagrindinės užklausos: įmonės veiklose vyrauja chaosas, vėluojama atlikti numatytus darbus, įgyvendinti projektus, nespėjama pagaminti produkcijos, darbuotojai reiškia daug emocijų, nėra aiškių veiklų matavimo rodiklių.

Dianos sukaupta ilgametė vadovavimo patirtis ir gausios teorinės procesų valdymo ir optimizavimo žinios leidžia kurti ir pateikti klientams geriausius, tik jiems tinkančius, individualius procesų gerinimo sprendimus. Jau po trijų bendradarbiavimo mėnesių vadovai ima daugiau šypsotis ir džiaugiasi gerėjančiais įmonės rezultatais.

Dar viena Dianos veiklos sritis – mokymai, kuriuos, pasak dalyvių, ji veda su užsidegimu. Dianos paskaitas ir darbines sesijas dalyviai apibūdina kaip originalias, išskirtines, pakylėjančias ir įkvepiančias darbams, kitokias nei visos.

Diana nuolatos kelia savo, kaip konsultantės, kvalifikaciją dalyvaudama įvairiuose seminaruose, konferencijose, rengdama pranešimus, mokslinius straipsnius ir dalydamasi įžvalgomis.